Mieszkanie 2 pokoi 109 m² Municipality of Thessaloniki, Grecja

Grecja, Municipality of Thessaloniki, Thessaloniki Municipal Unit, Saloniki
$546,073
$5,010/m²
;
In CRM: 219396
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.12.2025

• Adres
    Ethnikis Antistaseos, 80

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,010/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    109 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Na sprzeda? dwupoziomowa powierzchnia 109 m2 w Salonikach w budowie. Duplex znajduje się na 2 poziomach. Czwarte piętro składa się z salonu z kuchnią, jedną łazienką. Podłoga poddasza składa się z 2 sypialni, jednej łazienki, jednej spiżarni. W obiekcie jest ogrzewanie. W budynku jest winda. Nieruchomości obejmuje parking.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?