Szeregowiec 3 pokoi 300 m² Nea Makri, Grecja

Nea Makri, Grecja, Municipality of Marathonas, Nea Makri Municipal Unit
$699,156
$2,331/m²
;
In CRM: 165886
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

Liczba kondygnacji
    4
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    780 m²

Opis

Na sprzedaż kamienica o powierzchni 300 m2 w Attica. Dom znajduje się na 4 poziomach. Parter składa się z jednej sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki, jednej łazienki. Pierwsze piętro składa się z salonu, jednej łazienki. Drugie piętro składa się z 2 sypialni, 2 łazienki. Trzecie piętro składa się z salonu, jednej łazienki. Z okien widać morze, góry. Obiekt posiada kominek, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Budynek ma alarm. Nieruchomości obejmuje parking.