Szeregowiec 4 pokoi 170 m² Municipality of Glyfada, Grecja

Grecja, Municipality of Glyfada
$1,00M
$5,904/m²
;
In CRM: 61535
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    170 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    170 m²

Opis

Na sprzeda? w ramach budowy maizonette 170 m kw. w Atenach. Maisonette ma 2 poziomy. 5 piętro składa się z jednej sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic WC. 6 piętro składa się z 3 sypialni, 3 prysznic WC. Wspaniały widok na morze, góra otwiera się od okien. Są: kominek, ogrzewanie. Budynek ma windę. Dodatki zawarte w obiekcie: garaż. Maisonette znajduje się w obszarze Ilioupoli Dostawa 12 / 2025