Dom 3 pokoi 76 m² Municipality of Athens, Grecja

Grecja, Municipality of Athens, Ateny
$104,874
$1,380/m²
;
In CRM: 45398
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

• Metro
    Aghios Nikolaos (~ 500 m)
  • Metro
    Kato Patissia (~ 300 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²

Opis

Apartament znajduje się na 3 piętrze, składa się z 2 sypialni, salonu, kuchni i łazienki. Istnieją 2 balkony. Mieszkanie ma nowe okna z podwójną szybą i drzwi pancerne. Dom położony jest w centralnej okolicy, 250 m od metra Kato Ptisia

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć