Dom 4 pokoi 120 m² Tyry, Finlandia

Valkeakoski, Tyry, Finlandia, Southern Pirkanmaa
$114,053
$950/m²
;
In CRM: 672725
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.04.2026

Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 823 m²

Opis

Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility.

Lokalizacja na mapie

Valkeakoski, Tyry, Finlandia, Southern Pirkanmaa