Mieszkanie 3 pokoi 185 m² Agia Marinouda, Cypr

Agia Marinouda, Cypr, Agia Marinouda
$562,262
$3,039/m²
;
Data aktualizacji: 4.03.2026

Cena za m²
    $3,039/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    185 m²

Opis

W przytulnej części mieszkalnej dzielnicy Geroskipu- Agia Marinuda, pojawia się mały zespół czterech oddzielnych willi, tworząc spokojny, harmonijny rytm życia w nowoczesnych Pafos. Każda rezydencja jest zaprojektowana w nowoczesnej estetyce architektonicznej i wypełniona lekkimi, przestronnymi werandami płynnie kontynuować wnętrze, zapraszając do spędzenia więcej czasu na zewnątrz i cieszyć się ciszą wokół. Konstrukcja wnętrza jest uważana za najdrobniejszy szczegół: spacery w prysznicach podkreślają elegancję przestrzeni, zawieszony hydraulika czyni linie czystsze, a zewnętrzna izolacja termiczna utrzymuje komfort o każdej porze roku. Średnio zamknięty parking jest zaprojektowany z przygotowaniem do samochodu elektrycznego, a klasa energetyczna A zapewnia oszczędność bez uszczerbku dla jakości życia. Dla tych, którzy chcą dać dom indywidualności, dostępny jest szeroki wachlarz opcji - ciepła podłoga, klimat VRV, prywatny basen lub automatyczna brama, co pozwala dostosować przestrzeń do rytmu i nawyków. Życie codzienne tutaj jest naturalnie wygodne: w pobliżu są supermarkety, piekarnie, kawiarnie, apteki i inne usługi. Zaledwie kilka minut - i jesteś na plaży, w centrum Pafos, na polu golfowym lub na torze prowadzącym do Limassol.

Lokalizacja na mapie

Agia Marinouda, Cypr, Agia Marinouda
Jedzenie i picie