Mieszkanie 2 pokoi 113 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$284,286
$2,516/m²
;
Data aktualizacji: 16.01.2026

• Adres
    Kykliki Leoforos Avenue, Shimitras Georgia Court No 7

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,516/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Opis

Położony w odosobnionej i spokojnej okolicy Larnaca, ten luksusowy projekt jest ekskluzywną kolekcją komfortowych apartamentów harmonijnie łączących nowoczesną architekturę, elegancję i styl. Kompleks trzypiętrowy składa się z pięciu doskonale zaprojektowanych apartamentów z trzema sypialniami oraz jednej przestrzeni handlowej na parterze. Nowoczesny projekt architektoniczny łączy w sobie innowacyjne technologie i eleganckie wykończenia, wykorzystując kombinacje szkła, stali, drewna i betonu, co nadaje projektowi indywidualny charakter i niepowtarzalny styl. Wszystkie apartamenty posiadają przestronne układy i duże balkony ze szklanymi balustradami, które pozwalają na swobodne przenikanie światła słonecznego do pomieszczeń mieszkalnych, tworząc przytulną i ciepłą atmosferę w domu. Dzięki dogodnej lokalizacji obiekt ten jest idealny dla rodzin, młodych par i profesjonalistów poszukujących nowoczesnego i wysokiej jakości mieszkania w mieście. Centra handlowe, sklepy, szkoły, restauracje oraz piękne piaszczyste plaże znajdują się w odległości spaceru. Ponadto projekt jest rentowną szansą inwestycyjną. Jego lokalizacja w jednym z najbardziej wysuniętych obszarów w pobliżu nowej przystani sprawia, że atrakcyjne dla najemców.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Larnaka
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie