Mieszkanie 1 pokój 67 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$251,095
$3,748/m²
;
In CRM: 4609
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Cena za m²
    $3,748/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    67 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

1- Sypialnia Apartament - Stylowe Urban Living Żyjące i jadalne Układ open- plan łączy obszary mieszkalne i jadalne, zaprojektowane w celu maksymalizacji naturalnego światła i komfortu. Przesuwane drzwi otwierają się na prywatną werandę, rozszerzając przestrzeń na zewnątrz i poprawiając styl życia miasta. Kuchnia W kuchni znajduje się wysokiej jakości kabina i wykończenia, oferując funkcjonalność i elegancki design w doskonałej harmonii. Wbudowany w układ open- plan, zapewnia wygodę zarówno gotowania i rozrywki. Sypialnia Sypialnia jest jasną i spokojną przestrzenią z wbudowanym szafy, premium podłogi, i hojne proporcje, zapewniając odpoczynek. Łazienka Łazienka jest wykończona luksusowymi płytkami i wysokiej jakości sprzętem sanitarnym, zmiksowaną trwałością z nowoczesną estetyką. Styl życia Idealny dla młodych profesjonalistów, par lub inwestorów, 1-pokojowe mieszkanie łączy praktyczność z eleganckim mieszkaniem w doskonałej lokalizacji.