Dom 3 pokoi 146 m² Anarita, Cypr

Anarita, Cypr, Anarita
$584,330
$4,002/m²
;
In CRM: 52972
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    146 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    340 m²

Opis

Piękny kompleks wiejski z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze i góry oraz wspaniałe zielone krajobrazy. Projekt składa się z 10 pojedynczych willi z wysokiej jakości budową morza, gór i bujnego krajobrazu. Na pierwszym piętrze otwarty salon z kuchnią i WC dla gości. Na drugim piętrze 3 sypialnie z łazienkami. Główne cechy Przepisy dotyczące systemu fotowoltaicznego Przepisy dotyczące ogrzewania podłogowego Przepisy dotyczące klimatyzacji Basen 7 minut jazdy do centrum Pafos 16 minut jazdy do lotniska Pafos Dostępność Dom Powierzchnia wewnętrzna 136,1 m2 Pokryte werandą 9,8 m2 Niepokryte vernada 19,5 m2 W tym projekcie jest więcej domów. Wytrzymałość na trwałe życie i bezpieczne inwestycje.