Dom 2 pokoi 111 m² Tala, Cypr

Tala, Cypr, Koinoteta Talas
$453,423
$4,085/m²
;
In CRM: 51263
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.03.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    111 m²

Opis

Projekt ten znajduje się w pozycji podniesionej w odległości kilku minut spacerem od malowniczej wioski wzgórza Tala. Stąd można naprawdę delektować się zapierające dech w piersiach góry i Morza Śródziemnego widoki. Architekt wykorzystał łagodny gradient wykresów, aby zapewnić optymalny widok ze wszystkich właściwości. Basen dla dużych mieszkańców i taras z widokiem na ogrody krajobrazowe i oferuje wspaniałą atmosferę śródziemnomorską, idealny do relaksu. Architektura domedowana dach oferuje śródziemnomorski styl i charakter tych nowoczesnych domów. Tala Village jest w odległości krótkiego spaceru i oferuje wybór kawiarni, restauracji, supermarketów i banku, podczas gdy bogactwo obiektów w mieście Pafos są 10 minut jazdy. Jest to również pięć minut jazdy do pobliskich piaszczystych plaż Coral Bay, gdzie płytkie wody są idealne do pływania i różnych sportów wodnych. Główne cechy Otwarty plan mieszkalny i jadalnia 2 sypialnie Walk-w szafie w sypialni głównej En suite Wielka weranda Magazyn Podnieść Dostępność Dom Powierzchnia kryta 98 m2 Pokryty weranda 13 m2 Niepokryta weranda 13 m2