Dom 7 pokojów 700 m² Kouklia, Cypr

Kouklia, Aphrodite Hills, Cypr
$10,51M
$15,009/m²
;
In CRM: 47361
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    7
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    7
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    700 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    3 990 m²

Opis

Unikalna willa z siedmioma sypialniami znajduje się w prestiżowej i spokojnej lokalizacji na wschodnim płaskowyżu Aphrodite Hills Resort. Willa oferuje fantastyczne widoki na błękitne Morze Śródziemne i PGA National Golf Course poniżej. Willa oferuje pełną prywatność i jest odporna na hałas odległej autostrady. Po wejściu do tej willi, można zauważyć wysokie sufity, otwarty plan życia, jadalnia i oddzielne obszary kuchni. Willa jest harmonijna w kolorze i cieszy się ogromnym światłem poprzez wiele szklanych drzwi i okien. Przestronna kuchnia włoska wyposażona jest w nowoczesne urządzenia, granitowe blaty robocze oraz luksusowe oprawy i wyposażenie. Willa została gustownie umeblowana w połączeniu z Roberto Cavalli i high-end włoski design i jest to odzwierciedlone na różnych poziomach willi. Wysokiej jakości drewniane podłogi można zobaczyć w całym salonie / jadalnia i sypialnie z kafelkami kuchni i podłogi łazienki. Wszystkie sypialnie zawierają ogromne powierzchnie wyposażone w szafy, garderoby i łazienkę łazienki. Willa posiada również salę gimnastyczną o wielkim rozmiarze z panoramicznymi widokami i sauną oraz windą wewnętrzną. Wychodząc z pomieszczeń mieszkalnych i jadalni, można zauważyć ogrody poniżej, które odzwierciedlają tradycyjne cypryjskie krajobrazy, bardzo duży basen 5m x 15m z nieskończonością krawędzi i bardzo przestronny taras, aby pomieścić duże spotkania podczas towarzyskiego.