Dom 4 pokoi 700 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$11,80M
$16,864/m²
;
In CRM: 20219
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    700 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    4 100 m²

Opis

Luksusowa willa z czterema sypialniami, z widokiem na południe, z panoramicznym morzem, słonym jeziorem i widokiem na miasto znajduje się na wzgórzu w Kato Polemidia, w pobliżu Heritage High School i New General Hospital z łatwym dostępem do autostrady. Okryta powierzchnia domu wynosi 600 m kw. + piwnica 100 m kw., a działka 4100 m kw. Składa się z 3 pięter: • W piwnicy znajduje się pomieszczenie mechaniczne, magazynowe i kino domowe. • Na parterze znajduje się hala wstępna, WC dla gości, jadalnia główna i salon główny z kominkiem, sala telewizyjna, w pełni wyposażona kuchnia ze śniadaniem, kuchnia WC, pralnia i przechowalnia. • Na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie (sypialnia z szafy i en- suite z łazienką i łaźnią parową). • Na zewnątrz znajduje się pokój gościnny en- suite z prysznicem, pokryte i odkryte werandy, grill, zadaszony garaż dla 2 samochodów, basen i piękny ogród dojrzały. System alarmowy Lutron Light System Podwójne przeszklone podłogi marmuru Windows Kominek W pełni wyposażona kuchnia pokój gościnny Strona główna Kino Pokój pralni Mosquito Sieci Podłoga parkietu stałego Panele słoneczne do gorącej kąpieli parowej Magazyn Pod ogrzewanie podłogowe VRV Układ klimatyzacji System ciśnienia wody