Mieszkanie 1 pokój 55 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$73,052
$1,328/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Cena za m²
    $1,328/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Opis

Opis przedmiotu: Oferujemy Państwu atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w dobrze utrzymanym kompleksie Amadeus Lux w centralnej lokalizacji w Sunny Beach, Bułgaria. Apartament znajduje się na parterze i ma powierzchnię mieszkalną około 55 m ². Obiekt zachwyca się funkcjonalnym układem pokojowym i obejmuje część wejściową, jasny salon ze zintegrowanym aneksem kuchennym, oddzielną sypialnią i łazienką wyposażoną w łazienkę z wanną. Przestronny design zapewnia dużo miejsca dla komfortowego życia i nadaje się do użytku osobistego, jako nieruchomości wakacyjnej, lub jako inwestycja. Opłata za kondominium wynosi 8,50 EUR za metr kwadratowy rocznie. Obiekt posiada formalną zgodę (akt 15). Rozwój - Amadeus Lux Kompleks Amadeus Lux znajduje się w centralnej, ale przyjemnej lokalizacji na Sunny Beach. Kompleks jest dobrze utrzymany i oferuje dobre połączenie spokoju i natychmiastowego dostępu do wszystkich głównych udogodnień. W ciągu zaledwie kilku minut spacerem, można dotrzeć do licznych restauracji, kawiarni, barów i możliwości zakupów. Piękna piaszczysta plaża jest również szybko dostępna i zaprasza relaksujące dni nad morzem. Wniosek: Ten dwupokojowy apartament w Amadeus Lux oferuje idealne połączenie centralnej lokalizacji, funkcjonalny układ pomieszczenia i atrakcyjny stosunek cena-wydajność - idealny jako apartament wakacyjny lub wysokiej wydajności inwestycji na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Wyposażenie i osprzęt: Oferujemy Państwu atrakcyjnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie w dobrze utrzymanym kompleksie Amadeus Lux, centralnie położony w Sunny Beach, Bułgaria. Apartament znajduje się na parterze i ma powierzchnię mieszkalną około 55 m ². Obszar wejścia: Praktyczne wejście z dostępem do wszystkich pokoi Obszar mieszkalny i jadalny: Jasny salon z rozkładaną sofą Stół do kawy i bocznica TV dla rozrywki Dekoracyjne meble Jadalnia ze stołem i krzesłami Kuchnia: Zintegrowany aneks kuchenny Kolorado Lodówka Ściek Sypialnia: Wygodne podwójne łóżko Szafa z dużą powierzchnią do przechowywania Stojaki nocne Łazienka: Łazienka z wanną Zaprojektowane tak, aby były funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu Rozmyślny układ i kompletny umeblowanie umożliwiają komfortowe życie i sprawiają, że apartament jest natychmiast gotowy do użycia. Jest idealnie nadaje się jako nieruchomości wakacyjne, do użytku osobistego, lub jako inwestycja wysokiej wydajności. Lokalizacja: Kompleks Amadeus Lux znajduje się centralnie w popularnym kurorcie Sunny Beach na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Doskonała pozycja rozwoju oferuje idealne połączenie żywej atmosfery wakacyjnej i dobrej dostępności do wszystkich ważnych udogodnień. Piękna piaszczysta plaża jest zaledwie kilka minut spacerem i zaprasza zrelaksowane dni nad morzem. Jednocześnie można skorzystać z bezpośredniej bliskości centrum, gdzie dostępne są liczne restauracje, bary, kawiarnie, a także różne opcje zakupów i rozrywki. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się supermarkety, apteki, banki i transport publiczny, zapewniając doskonałą infrastrukturę. Wszystko potrzebne do codziennych potrzeb jest dogodnie w odległości spaceru. Pomimo centralnej lokalizacji kompleks oferuje przyjemną atmosferę życia i jest idealnym punktem wyjścia, aby cieszyć się zarówno spokojem jak i różnorodną rozrywką Sunny Beach. Historyczne Stare Miasto Nessebar, UNESCO World Heritage Site, znajduje się zaledwie kilka kilometrów stąd i oferuje liczne zabytki kultury, a także wyjątkową atmosferę. Port lotniczy Burgas jest dostępny za około 25- 30 minut i oferuje komfortowe możliwości podróży. Wniosek: Lokalizacja Amadeus Lux łączy w sobie centralną dostępność, bliskość plaży i doskonałą infrastrukturę - idealne warunki do relaksującego wypoczynku lub atrakcyjnej inwestycji. Różne: Masz pytania dotyczące tej nieruchomości czy chcesz zaplanować oglądanie? Zapraszamy do kontaktu bez obowiązku za pomocą podanych danych kontaktowych.