Mieszkanie 2 pokoi 79 m² Rawda, Bułgaria

Rawda, Bułgaria
$115,068
$1,457/m²
;
In CRM: 350270
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.03.2026

• Adres
    Riviera, 4

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,457/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    79 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Pierwsza linia do morza! Przednie widok na morze One Bedroom apartment, Riviera Fort Beach, Ravda IBG Real Estates ma przyjemność zaoferować ten urządzony apartament z jedną sypialnią położony na trzecim piętrze w kompleksie Riviera Fort Beach w Ravda. Riviera Fort Beach znajduje się na plaży, w odległości spaceru od sklepów i rozrywki w Ravda z jednej strony i do starego miasta Nessebar z drugiej. Riviera Fort Beach oferuje basen, darmowe leżaki, basen dla dzieci ze zjeżdżalnią, kort tenisowy / boisko do piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, bezpłatny parking, restauracja ogrodowa przy basenie z niesamowitym panoramicznym widokiem na morze. Całkowita wielkość apartamentu wynosi 79 m2 i składa się z przedpokoju, Pokój dzienny z kuchnią i jadalnią, jedna sypialnia, balkon z widokiem na morze i łazienka z WC i umywalką. Mieszkanie jest na sprzedaż urządzone i jest gotowe do wprowadzenia. Usługi i udogodnienia w Riviera Fort Beach, Ravda: - Basen - Basen dla dzieci ze zjeżdżalnią - Darmowe solarium - Plac zabaw dla dzieci - Darmowy parking - Restauracja z wspaniałym widokiem na morze - Football / tenis boisko - Ochrona i konserwacja przez cały rok - Roczna opłata za utrzymanie: 14.50 EUR / m2