Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$91,560
$1,526/m²
;
In CRM: 338654
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.01.2026

Cena za m²
    $1,526/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Bright 1- Apartament z widokiem na basen - Camelot, Sunny Beach Oferujemy na sprzedaż jasny i stylowo urządzony apartament jednopokojowy w założonym kompleksie mieszkalnym Camelot, położony w kurorcie Sunny Beach, zaledwie 500 m od plaży. Apartament ma powierzchnię 60 m ² i znajduje się na 5 piętrze 6-piętrowego budynku z ustawą 16 - gotowy do zajmowania i z oddzielnymi licznikami użytkowymi dla wody i elektryczności. Wyposażenie: • Sala wejściowa • Łazienka / WC z kabiną prysznicową • Pokój dzienny z aneksem kuchennym i jadalnią • Sypialnia • Taras z basenem i częściowym widokiem na miasto Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, odnowiony, z klimatyzacją i gotowy na całoroczne życie, wakacje letnie lub wynajem. O kompleksie - Camelot, Sunny Beach: Kompleks oferuje ochronę i kontrolę dostępu, nadzór wideo, konsjerż, dobrze utrzymane wspólne obszary, a także krajobrazu, strzeżone terytorium dla pokoju i bezpieczeństwa. Wyposażenie i udogodnienia: • Basen odkryty dla dorosłych i dzieci • Ławki i parasole przeciwsłoneczne • Restauracja • Plac zabaw dla dzieci • Grill / altana i ogród letni • Winda • Parking • Łatwy dostęp do transportu publicznego • Telewizja kablowa / satelitarna i internet Opłaty alimentacyjne: 600 EUR rocznie, obejmujące utrzymanie wspólnych obszarów i obiektów. Ten apartament jest doskonałą inwestycją do osobistego użytku lub wynajmu w jednym z najbardziej popularnych kurortów Morza Czarnego.