Mieszkanie 3 pokoi 99 m² Burgas, Bułgaria

Bułgaria, Burgas
$102,677
$1,038/m²
;
In CRM: 33895022
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,038/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    99 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

dowód tożsamości 33895022
Cena: 88,992 euro.
Ugoda: Burgas, Meden Rudnik
Pokój: 3
Powierzchnia całkowita: 98,88 m kw.
Piętro: 6 / 7
Opłaty za usługi: brak
Etap budowy: ustawa 14

Opcje płatności:
Depozyt w wysokości 3000 euro
Możliwe są hipoteki i raty. Indywidualne warunki płatności.
Kompleks mieszkalny "Black Hill" to nowoczesny projekt nowej generacji, łączący ekspresję architektoniczną, funkcjonalność i nienaganną jakość wykonania. Znajduje się w aktywnie rozwijającym się obszarze Burgas - na ulicy Cooperator, kilka kroków od sklepu JYSK i obok bloku mieszkalnego 91. Wygodne położenie w pobliżu głównej drogi zapewnia łatwy dostęp do centrum i innych części miasta.
Budynek składa się z dwóch wejść i obejmuje ponad 8000 metrów kwadratowych całkowitej powierzchni budynku, rozmieszczonej pomiędzy podziemnym parkingiem, stoiskiem i sześć pięter mieszkalnych. Do dyspozycji Gości jest łącznie 77 apartamentów: 39 dwupokojowych, 34 trzypokojowych i 4 studio.
Dla wygody mieszkańców - 29 podziemnych miejsc parkingowych, 8 z nich z stanowiskami ładowania pojazdów elektrycznych, 29 garaży i 17 parkingów.
Projekt wyróżnia się minimalnym odsetkiem całkowitej powierzchni, energooszczędnych materiałów i nowoczesnego stylu architektonicznego.
Black Hill jest harmonią projektowania i komfortu stworzonego do życia i inwestowania.