Mieszkanie 2 pokoi 53 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$85,756
$1,618/m²
;
In CRM: 332875
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.09.2025

Cena za m²
    $1,618/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Przestronne 1-Sypialnia Apartament na sprzedaż 124; Laguna 3 Complex, Sunny Beach Oferujemy na sprzedaż przestronny i jasny apartament o łącznej powierzchni 53 m kw., położony na 2 piętrze nowoczesnego 6-piętrowego budynku z windą w kompleksie Laguna 3, Sunny Beach. Apartament składa się z dwóch pokoi - duży salon z kuchnią i jadalnią, jednej oddzielnej sypialni, łazienki z WC i prysznicem, a także przytulny taras. Nieruchomość jest na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. Jest to doskonały wybór zarówno na całoroczne życie i na wakacje. Roczna opłata za utrzymanie wynosi tylko 6 €za m2, co czyni go jedną z najbardziej przystępnych opcji w okolicy. Budynek posiada ustawę 16 i nadaje się do stałego pobytu. Kompleks Laguna 3: ✔ Basen odkryty z częścią dla dzieci ✔ Zielone obszary krajobrazu ✔ Plac zabaw i miejsce do opalania ✔ Bezpieczeństwo parkingowe i całoroczne ✔ Usługi zarządzania nieruchomościami i wynajem Kompleks znajduje się w jednej z najbardziej zielonych i najbardziej spokojnych części Sunny Beach, zaledwie 650 metrów od plaży. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, kawiarnie, rynki owoców i warzyw, park wodny i przystanki transportu publicznego. Nessebar jest oddalony o zaledwie 2 km, a lotnisko Burgas o 35 km. ✨ Idealna nieruchomość na stałe, wakacje lub wynajem inwestycji!