Mieszkanie 2 pokoi 58 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$34,200
$589/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Białoruś
  • Miasto
    Mińsk
  • Adres
    ulica Kujbyszewa, 17
  • Metro
    Kastryčnickaja (~ 1000 m)
  • Metro
    Niamiha (~ 900 m)
  • Metro
    Plošča Pieramohi (~ 800 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $589/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    58 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2010
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Dedykowany pokój 13.9m2 15 minut od metra.

❤️ Na sprzedaż dedykowany pokój o powierzchni 13.9 m2 w apartamencie dwupokojowym w mikrodzielnicy Dombrovka.

Adres: Mińsk, Chichurina St. 4

Apartament znajduje się na wygodnym 3 piętrze 9- piętrowego panela dom zbudowany w 2010 roku.

- Apartament posiada dobrą, porządną naprawę, przestronną kuchnię o powierzchni 12,5 m2, oddzielną łazienkę. Pokój jest jasny i przytulny, świetna opcja do życia.

- Rozwinięta infrastruktura powiatu: w pobli? u przedszkola, szko? y, sklepy i wszystko, co potrzebne do komfortowego życia. Wygodne połączenia transportowe: tylko 4 przystanki do stacji metra "Sportivnaya" lub około 18 minut spacerem do stacji metra "Kuntsevshchyna".

- Cichy i terenów zielonych z dobrą dostępnością transportu i zielonych dziedzińców.

❤️ Szukasz dochodowej nieruchomości czy chcesz sprzedać swoją? Rozwiązamy to dla Ciebie z dbałością i profesjonalizmem:

- Kup mieszkanie lub dom w Mińsku i regionie
- Sprzedam nieruchomoϾ w cenie targowej
- Zdobądź hipotekę, kapitał rodzinny lub pożyczkę na zakup nieruchomości
- Pomoc przy inwestycjach w nieruchomości
- Wybierz projekt naprawy lub przebudowy
- Wybierz najlepszy bank dla rentownej pożyczki i leasingu

* Napisz do nas w wygodnym posłańcem - Viber, Telegram lub WhatsApp, a odpowiemy na wszystkie pytania!