Mieszkanie 106 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$200,219
$1,889/m²
;
In CRM: 20743
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.03.2026

Cena za m²
    $1,889/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    106 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Apartament znajduje się na trzecim piętrze 4-piętrowego budynku w pobliżu centrum Durres, w pobliżu dawnej fabryki chleba. Jest zorganizowany z 1 korytarzem, 1 pokój dzienny połączony z kuchnią, 2 sypialnie i 1 duży balkon. Obszar, w którym znajduje się apartament posiada wszystkie udogodnienia w pobliżu i nadaje się do życia. Nieruchomość posiada 106.6m2 powierzchni wewnętrznej i ma regularną, gotową dokumentację hipoteczną na sprzedaż, również do zakupu z kredytu.

Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować wizytę w obiekcie, nie wahaj się skontaktować z nami!

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte