Mieszkanie 3 pokoi 112 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$226,799
$2,025/m²
;
Data aktualizacji: 21.03.2026

• Adres
    Rruga Muhamet Gjollesha, 58 ABA Group

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,025/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    93 m²

Opis

2 + 1 + 2 apartament w Tiranie, położony w nowym kompleksie w budowie na ulicy Dritan Hoxha, jest na sprzedaż. Powierzchnia mieszkania wynosi 112 metrów kwadratowych, a powierzchnia mieszkalna 92,5 metrów kwadratowych. Apartament posiada duży przestronny salon z kuchnią 29,5 m2, 2 sypialnie i 2 łazienki. Cena: 196 000 €(obiekt 210226-3)

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?