4 room house 156 m² Adazu pagasts, Latvia

Latvia, Adazu pagasts
$415,359
$2,663/m²
;
Last update: 07/04/2026

• Address
    Ozolaji, Baltezers Ani Lapmezi, 6

Property characteristics

Building parameters

  • Rooms
    Rooms
    4
  • Total area
    Total area
    156 m²
  • Land area
    Land area
    1 744 m²

Location on the map

Latvia, Adazu pagasts