Wohnung 3 zimmer 84 m² Tivat, Montenegro

Tivat, Montenegro
$270,455
$3,220/m²
;
Letzte Aktualisierung: 10.02.25

Preis pro m²
    $3,220/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Gesamt fläche
    Gesamt fläche
    84 m²

Beschreibung

Te koop: prachtig ruim appartement in Kava, Tivat.
Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping in een klein gebouw met 4 verdiepingen
Het appartement van 84 m2 heeft een woonkamer, eetkamer, twee slaapkamers, een badkamer en een terras.
 In de prijs van het appartement zijn een garageplaats en een berging in de garage inbegrepen. Het appartement wordt gemeubileerd verkocht en is voorzien van moderne apparatuur. Ook het plafond en de vloer zijn geïsoleerd.

Id---262

Danke! Ihre Anfrage ist eingegangen
Ich möchte diese Einrichtung sehen. Ist der Immobilienwert aktuell? Ich möchte mehr Informationen über das Objekt. Welche Kaufbedingungen gelten für Ausländer? Möchte mehr Fotos/Videos sehen. Ist ein Kauf auf Kredit/Hypothek möglich? Ist es möglich, eine Aufenthaltsgenehmigung zu erhalten?