Wohnung 1 zimmer 56 m² Koinoteta Agiou Tychona, Zypern

Zypern, Koinoteta Agiou Tychona
$494,193
$8,825/m²
;
In CRM: 86787744
ID der Anzeige auf der Website oder im CRM des Unternehmens
Letzte Aktualisierung: 12.05.26

• Adresse
    Dimitriou Poliorkiti, 11 Cool Residence

Objekteigenschaften

Angaben zu den Wohnungen

  • Preis pro m²
    Preis pro m²
    $8,825/m²
  • Stockwerk
    Stockwerk
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Gesamt fläche
    Gesamt fläche
    56 m²

Gebäudedaten

  • Etagenzahl
    Etagenzahl
    4

Beschreibung

Dit omheinde resort ligt op slechts 200 meter van de Middellandse Zeekust in het prestigieuze toeristengebied Mouttagiaka en biedt de privacy van een woongemeenschap in combinatie met de diensten van een boetiekhotel. Bewoners kunnen genieten van interne privéwegen, vier buitenzwembaden, een binnenzwembad, aangelegde tuinen, een volledig uitgeruste fitnessruimte en spa, samen met een restaurant, café en professionele conciërgediensten. Het complex is volledig omheind en beveiligd, met gecontroleerde toegang en on-site beveiliging, waardoor privacy en gemoedsrust gegarandeerd zijn. Een schoonheidssalon, massageservices en wellnessfaciliteiten zijn al operationeel en alle voorzieningen van het resort zijn compleet en volledig in gebruik. De sfeer is vredig en veilig, maar toch op loopafstand van het strand, uitstekende restaurants, cafés en het bruisende stadsleven. Volledig gemeubileerde appartementen zijn ontworpen in een lichte, eigentijdse stijl met ruime woonkamers en overdekte veranda's met uitzicht op de tuinen en het zwembad. Dit is een ideale optie voor zowel persoonlijk gebruik als voor investeerders die op zoek zijn naar een professioneel beheerd huurinkomen. Het gebouw is gebouwd met een structuur van gewapend beton volgens de Eurocode-normen en is voorzien van thermische isolatie, dubbele beglazing, balkonhekken van gelaagd glas, laminaatparketvloeren in woonkamers en slaapkamers, keramische afwerkingen in badkamers, keukens en garderobekasten in Italiaanse stijl, hoogwaardig sanitair, een zonneboilersysteem, een watervoorziening onder druk, voorzieningen voor split-units voor airco's, een deurtelefoon, gestructureerde bekabeling en voorzieningen voor het opladen van elektrische auto's. Elk appartement heeft een eigen parkeerplaats. Elk appartement heeft een toegewezen parkeerplaats. Beschikbare eenheden zijn studio's vanaf 45m² totale oppervlakte, geprijsd vanaf €315.000 + BTW; appartementen met één slaapkamer vanaf 64m² totale oppervlakte, geprijsd vanaf €293.000 + BTW; en appartementen met twee slaapkamers vanaf 125m² totale oppervlakte, geprijsd vanaf €530.000 + BTW. De ontwikkelaar biedt ook optionele pakketten voor meubilair en elektrische apparaten tegen een meerprijs. De pakketten zijn als volgt beschikbaar: Studio - € 13.000; Een-slaapkamer - € 16.000; Twee-slaapkamer - € 19.000. Het appartementenblok is momenteel in aanbouw en de oplevering wordt verwacht in december 2026, terwijl de faciliteiten in het resort al klaar en volledig operationeel zijn. Houd er rekening mee dat de gepresenteerde foto's een combinatie zijn van echte beelden van de bestaande resortfaciliteiten die momenteel in gebruik zijn en visueel materiaal dat bedoeld is om een algemene voorstelling te geven van het project en de levensstijl. Details appartement 306: Verdieping - 3 Slaapkamers - 1 Binnenruimte - 56 m² Overdekte Veranda - 13 m² Totale overdekte oppervlakte - 69 m² Gemeenschappelijke ruimte - 14 m² Totaal bruto oppervlakte - 83 m² Reg. Nr: 1315 | Licentienummer: 368/E