2 bedroom apartment 108 m² Phuket Province, Thailand

Thailand
$539,464
$4,995/m²
;
In CRM: 199532
ID of the ad on the website or in the company’s CRM
Last update: 21/07/2025

Price per m²
    $4,995/m²
  • Bedrooms
    Bedrooms
    2
  • Bathrooms
    Bathrooms
    2
  • Total area
    Total area
    108 m²

Location on the map

Thailand