Mieszkanie 2 pokoi 41 m² Muratpasa, Turcja

Muratpasa, Turcja
$169,779
$4,141/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $4,141/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    41 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    31 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Szczegóły wnętrza

Chłodzenie:

  • Klimatyzator

Wyposażenie wnętrza:

  • Balkon

Opis

Apartamenty z Systemami Smart Home w Lara Şirinyalı, Antalya

Apartamenty na sprzedaż znajdują się w dzielnicy Şirinyalı w regionie Muratpaşa w Antalyi. Jako jedna z centralnych części regionu Lara, Şirinyalı należy do najbardziej preferowanych lokalizacji mieszkaniowych dzięki nadmorskiemu stylowi życia, dostępowi do codziennych udogodnień oraz wygodnym połączeniom komunikacyjnym. Okolica jest odpowiednia zarówno do stałego zamieszkania, jak i inwestycji, oferując bliskość kawiarni, restauracji, marketów oraz punktów handlowych. Dzięki dobrze zaplanowanej strukturze miejskiej oraz lokalizacji blisko wybrzeża zapewnia aktywny styl życia przez cały rok.

Apartamenty na sprzedaż w Antalyi znajdują się 100 m od linii brzegowej Lara, 150 m od plaż platformowych, 1,5 km od centrum handlowego Terracity oraz 12 km od międzynarodowego lotniska Antalya. Przystanki transportu publicznego oraz główne arterie komunikacyjne znajdują się w pobliżu inwestycji. Placówki edukacyjne, centra zdrowia oraz codzienne udogodnienia są łatwo dostępne.

Projekt obejmuje basen, strefy pergoli, windę, centralny system satelitarny, hydrofor oraz centralny system oczyszczania wody. Bezpieczne wejście, system zdalnego dostępu oraz monitoring całego budynku wspierają bezpieczeństwo kompleksu. Części wspólne zostały zaprojektowane tak, aby zwiększyć komfort codziennego życia.