Willa 2 pokoi 141 m² Pa Tong, Tajlandia

Pa Tong, Tajlandia, Patong
$918,000
$6,511/m²
;
Data aktualizacji: 23.02.2026

• Adres
    Muen Ngern Road, 21

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    141 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    141 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    176 m²

Opis

Nowoczesne wille dwu- i trzypokojowe z przemyślanym widokiem na morze Andaman. Doskonała mieszanka architektury, pełne usługi i hi

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte