Mieszkanie 3 pokoi 500 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$1,37M
$2,747/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    Soi Samakkhi 2, 81 108 Samakki Residence

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,747/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    500 m²

Opis

RAW22682

Ta przestronna dwupiętrowa willa oferuje doskonałą mieszankę komfortu, prywatności i funkcjonalności.
Z prywatnym basenem, relaksującą salą na świeżym powietrzu i wysokiej jakości wykończeniami, jest to doskonały wybór dla osób poszukujących wyrafinowanego stylu życia w Phuket.

Kluczowe zalety:

  • Powierzchnia całkowita 500 m kw na 600 m kw.
  • 3 sypialnie plus biuro domowe
  • 14 x 4 m basen z jacuzzi
  • Prywatna sauna i sala na świeżym powietrzu z kuchnią letnią
  • W pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia
  • Bezpieczna społeczność mieszkaniowa z 24 / 7 bezpieczeństwa i CCTV
  • Parking dla 3 samochodów

Lokalizacja:

Willa znajduje się w Rawai, jednym z najbardziej pożądanych obszarów mieszkalnych Phuket.
W ciągu krótkiej jazdy, znajdziesz Nai Harn Beach, Chalong Pier, szkół międzynarodowych, centrów handlowych i ośrodków medycznych.
Obszar jest popularny wśród rodzin i rezydentów długoterminowych ze względu na równowagę spokoju i wygody.

Projekt (wewnętrzny / zewnętrzny):

Nieruchomość obejmuje dwa piętra o wysokości sufitu 3 metrów, tworząc jasną i przestronną atmosferę.