Mieszkanie 5 pokojów 525 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$1,55M
$2,957/m²
;
Data aktualizacji: 16.05.2026

Cena za m²
    $2,957/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    525 m²

Opis

BAN7172

Jest to projekt z luksusowych willi, gdzie każda willa ma:

  • 5 sypialni
  • 2 piętra
  • Duży prywatny basen
  • Sala na odpoczynek i leżakowanie

Właściciel każdej z 9 ekskluzywnych willi będzie miał dostęp do:

  1. Klub
  2. Centrum fitness
  3. Strefa wypoczynkowa
  4. Basen komunalny
  5. Urząd Zarządzający
  6. Kawiarnia

Domy są wyjątkowo przestronne, z 525 m kw., łącznej powierzchni budynku. Rozmiary działki wahają się od 452 m2 do 651 m2.

Rozwój znajduje się w samym sercu obszaru Bang Tao, dając dostęp do najlepszej infrastruktury Phuket i sklepów. Jest również dość blisko Phuket International Airport.

Termin płatności

  • Rezerwacja - 200.000 THB
  • Podpisanie umowy - 35%
  • Struktura piling & fundamenty zakończone - 35%
  • Budowa zakończona - 25%
  • Przeniesienie własności - 5%