Kawalerka 34 m² Thalang, Tajlandia

Tajlandia
$105,552
$3,104/m²
;
Data aktualizacji: 4.11.2024

Cena za m²
    $3,104/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    34 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    0 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Opis

Clarify the current promotions

APPLITURE: Discount: Discount

Lokalizacja na mapie

Tajlandia

Wideo recenzja Kawalerka w Thalang, Tajlandia

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty