Willa 4 pokoi 663 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$958,660
$1,446/m²
;
In CRM: 1006450647
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    663 m²

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem w prezencie!*

Dla kogo to jest.
Ocean Hills Phuket jest idealny dla wymagających osób marzących o luksusowym życiu nad morzem. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie komfort i chcą dokonać opłacalnej inwestycji.

O lokalizacji:
Ocean Hills Phuket znajduje się w pobliżu pięknej plaży Layan na północno-zachodnim wybrzeżu Phuket. Jest to niesamowite miejsce zarówno do wypoczynku, jak i życia, oferujące łatwy dostęp do najlepszych restauracji na wyspie, lokali rozrywkowych i centrów handlowych.

O projekcie:
Ocean Hills Phuket to ucieleśnienie luksusu i komfortu. Projekt oferuje różnorodne opcje nieruchomości w cenach od ฿33,4 M THB ($917,117 USD) do ฿89,2 M THB ($2,449,305 USD). Termin realizacji to IV kwartał 2024 roku. Średnia cena za metr kwadratowy wynosi około ฿66 500 THB ($1 874 USD).