Dom 4 pokoi 344 m² Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania
$2,32M
$6,749/m²
;
In CRM: 490245
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.05.2026

Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    344 m²

Opis

Jesteśmy unikalnym projektem, który na nowo definiuje koncepcję wyłączności i jakości życia. 27 luksusowych willi, każdy z własną indywidualnością, są otoczone przez naturę i zapewniają prywatność. Kompleks mieszkalny z 3 i 4 sypialniami, prywatny basen, ogród i otwarte przestrzenie, gdzie nowoczesna architektura harmonijnie łączy się z otaczającą naturą. Każda willa jest optymalnie skonfigurowana do maksymalnego wykorzystania naturalnego światła, widoki i prywatności. Loix wille znajdują się w Rincon de Loix, najbardziej ekskluzywnej i spokojnej części Benidorm. Ten teren mieszkalny jest otoczony roślinnością, zapewniając prywatność i ciszę. Jego wysoka lokalizacja i orientacja południowa pozwalają cieszyć się doskonałym oświetleniem przez cały dzień, jak również otaczającej przyrody, która przekazuje poczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Ponadto, jest to wygodne, aby dostać się do plaż, sklepów i podstawowych usług w minutach. Z tej lokalizacji, Benidorm ujawnia swoją najznakomitszą stronę, łącząc Cię z najlepszymi aspektami Costa Blanca: natura, gotowanie, kultura i jakość życia.