Mieszkanie 4 pokoi 164 m² Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania
$1,58M
$9,617/m²
;
In CRM: 486873
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $9,617/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    164 m²

Opis

Wyobrażałeś sobie, że każdego ranka widzi się bryzę morską? Oferujemy unikalne apartamenty z 1 do 4 sypialni, położony zaledwie 50 metrów od pięknej plaży. Nowoczesny kompleks oferuje łącznie 286 jednostek mieszkalnych, wszystkie z spektakularnym widokiem na Morze Śródziemne i przestronne tarasy, które sprawią, że poczujesz się jak na pokładzie jachtu w domu. Wspólne obszary tego innowacyjnego projektu są po prostu niesamowite. Będziesz mógł korzystać z basenów, w tym jeden z regulowaną temperaturą, relaksujące jacuzzi, przytulny obszar relaksu i współpracy z widokiem na morze. Istnieje również panoramiczna sala fitness i rozległe obszary sportowe z kortu padella, tenis i wielofunkcyjne miejsca. Ponadto istnieje kino, które wzbogaca jakość życia i dobrobyt mieszkańców. Życie w tej części Benidorm łączy wszystkie korzyści życia miejskiego z spokojem wybrzeża. Ceny wahają się od 496,000 €do 1414,000 €, apartamenty te zaspokajają wszelkie potrzeby o powierzchni 75 m2 do 298 m2, oferując dom, który pasuje do twoich marzeń i stylu życia.