Mieszkanie 3 pokoi 209 m² Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania
$1,94M
$9,289/m²
;
In CRM: 469836
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

• Adres
    Carrer dUruguai Calle de Uruguay, 9

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $9,289/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    209 m²

Opis

Na wybrzeżu Benidorm wyłania się nowy symbol architektoniczny: elegancka, ultranowoczesna wieża, która redefiniuje życie nad morzem. Tutaj każdy szczegół jest przemyślany, aby dać Ci naprawdę szczególne doświadczenie - od niekończących się widoków do przestrzeni stworzonych dla rekreacji i przyjemności. Zaledwie kilka kroków od plaży, w dynamicznym obszarze z pełnym zakresem usług, ten ekskluzywny kompleks znajduje się w samym sercu wydarzeń - nie rezygnując z pokoju i komfortu. Żyć w pobliżu morza, miasta i wszystkiego, co naprawdę się liczy. Każda rezydencja jest zaprojektowana z naciskiem na przestrzeń, naturalne światło i stałe połączenie ze środowiskiem. Tarasy na zewnątrz, eleganckie wnętrza i funkcjonalny układ, który musi się zrelaksować, komunikować i maksymalny komfort. Panoramiczny basen, siłownia, ogrody, strefy schładzania - każda przestrzeń jest tworzona tak, że czujesz nie tylko dom, ale własną prywatną oazę. Idealna opcja do wspólnego życia, z rodziną lub na odosobnione wakacje. Wykończenie z wysokiej jakości materiałów, nowoczesny design i przemyślane rozwiązania inżynieryjne dla codziennego komfortu. Wszystko ma na celu zapewnienie dobrego samopoczucia, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej w duchu nowoczesnego stylu życia. Nadaje się zarówno do stałego miejsca zamieszkania, jak i jako drugi dom lub dochodowy składnik aktywów inwestycyjnych. Kompleks oferuje niezrównaną kombinację projektu, lokalizacji i wartości - projekt dla tych, którzy wiedzą, jak docenić naprawdę wyjątkowe.