Penthouse 3 pokoi 93 m² Pilar de la Horadada, Hiszpania

Pilar de la Horadada, Hiszpania
$440,634
$4,738/m²
;
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $4,738/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    93 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Basen

Lokalizacja

  • W pobliżu szkoły

Opis

NOWE MIĘDZYNARODOWE WONCOMPLEX W PILAR DE LA HORADADA Nowy kompleks mieszkalny z apartamentami i penthouses z wyjątkowymi wykończeniami w Pilar de la Horadada. Parter apartamenty z prywatnych ogrodów, parter apartamenty z dużymi tarasami i penthouses na najwyższym piętrze z prywatnych solarium. Kuchnia jest dostarczany w pełni umeblowane, tak, że jest wystarczająco dużo miejsca, aby wybrać sprzęt do wyboru. Używano tylko szlachetnych materiałów, takich jak pełna drewniana stolarka wewnątrz i okna Clinalit / aluminium na zewnątrz, idealne zarówno dla projektowania jak i wysokiego poziomu akustycznego. Wszystkie tarasy są zwrócone na południe. Automatyczne bramy wejściowe w dzielnicy mieszkalnej, zarówno dla pieszych jak i pojazdów. Budynek otoczony jest ogrodami, posiada również wspólny basen, parking w kompleksie i każdy dom posiada własną przechowalnię. W pobliżu tego kompleksu mieszkalnego znajdą Państwo wszystkie obiekty transportu publicznego, szkoły, supermarkety, centra handlowe, pola golfowe i fantastyczne parki miejskie z placami zabaw dla dzieci. Wszystkie w zasięgu, więc można cieszyć się doskonałą lokalizacją. Pilar de la Horadada to typowa hiszpańska wioska w południowej części Costa Blanca. Główna ulica posiada supermarkety, wiele sklepów, restauracji i barów i kilka ładnych placów. Piękne plaże Torre de la Horadada i Mil Palmeras z pięknym bulwarem piasku są zaledwie 5 minut. Porty lotnicze Corvera (Murcia) i Alicante są oddalone odpowiednio o 40 i 55 minut jazdy.