Penthouse 2 pokoi 69 m² Orihuela, Hiszpania

Orihuela, Hiszpania
$238,269
$3,453/m²
;
In CRM: 396207
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $3,453/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    69 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Odkryj wyjątkową okazję do życia nad morzem w nowym kompleksie mieszkalnym, który łączy nowoczesny design, funkcjonalność i konkurencyjne ceny. Kompleks obejmuje 34 apartamenty z 1 i 2 sypialniami, idealne zarówno dla stałego zamieszkania i inwestycji w nieruchomości kurortu. 1 pokojowe mieszkanie - od 129,500 € 2 pokojowe apartamenty - od 157,500 € Każdy apartament jest przenoszony z już zainstalowanych urządzeń gospodarstwa domowego (lodówka, piekarnik, płyta kuchenna, kaptur i pralka), jak również z zainstalowaną przegrodę prysznicową, co jest dodatkową zaletą i pozwala na wprowadzenie się od pierwszego dnia bez zbędnych kłopotów. Kompleks mieszkalny zapewnia wspólne obszary krajobrazu i wspólny basen, stworzony dla odpoczynku i przyjemności wszystkich członków rodziny. Ponadto można kupić podziemny parking za cenę zaledwie 8000 euro. Jest to atrakcyjna oferta, która łączy komfort, styl i doskonały stosunek jakości do ceny w uprzywilejowanej lokalizacji w pobliżu morza. Orihuela jest znana ze swojego śródziemnomorskiego smaku, złotych plaż i bogatego programu kulturalnego. Życie tutaj zapewnia naprawdę wysoką jakość życia z możliwością korzystania ze świeżego powietrza, wspaniałej gastronomii i miłej atmosfery. Więcej informacji znajduje się w pełnej prezentacji pod następującym linkiem: Prezentacja.