Penthouse 2 pokoi 101 m² Pilar de la Horadada, Hiszpania

Pilar de la Horadada, Hiszpania
$582,436
$5,767/m²
;
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $5,767/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    101 m²

Opis

Wyjątkowa okazja, aby stać się właścicielem tego wspaniałego penthouse z 2 sypialniami i 2 łazienkami, znajduje się na wybrzeżu w Torre de la Horadada, z ciągłym panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne. Obiekt obejmuje otwarty salon i jadalnię z nowoczesną kuchnią, otoczony przestronnym tarasem i prywatnym solarium na całym mieszkaniu, idealny do opalania i cieszyć się spektakularne zachody słońca na wybrzeżu. Zaledwie kilka kroków od pięknych piaszczystych plaż Torre de la Horadada i w odległości spaceru od doskonałego wyboru udogodnień, takich jak bary, restauracje, sklepy, szkoły i sądy padel. Ten penthouse jest idealnym połączeniem luksusu, lokalizacji i stylu życia, niezależnie od tego, czy jest to stałe miejsce zamieszkania, wakacje czy inwestycje wysokiej wydajności.