Mieszkanie 2 pokoi 95 m² Guardamar del Segura, Hiszpania

Guardamar del Segura, Hiszpania
$445,946
$4,694/m²
;
In CRM: 326624
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

• Adres
    Carrer Mestre Jose Gonzalez Hernandez, 20

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,694/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    95 m²

Opis

Odkryj ekskluzywny kompleks mieszkalny na Costa Blanca, idealne miejsce dla tych, którzy dążą do wygody i nowoczesnego stylu życia, z morzem w tle. Kompleks znajduje się w atrakcyjnym mieście Guardamar del Segura i oferuje wyjątkowe możliwości zarówno dla tych, którzy szukają niezapomnianych wakacji, jak i tych, którzy chcą ustanowić stałe miejsce zamieszkania. Tutaj znajdziesz nowoczesne apartamenty i stylowe dupleksy, które spełniają wymagania nowoczesnego stylu życia. Wszystkie obiekty są wyposażone w kuchnie amerykańskie, optymalizując funkcjonalność i komfort. Powierzchnia waha się od 70 m2 do 102 m2, co pozwala wybrać miejsce, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i rodzinie. Ceny wahają się od 269,000 EUR do 599000 EUR, oferując możliwości dla różnych budżetów. Kompleks składa się tylko z 18 ekskluzywnych jednostek, które zapewniają intymną i wyjątkową atmosferę. Każdy obiekt zbudowany jest z materiałów wysokiej jakości i jest obecnie w budowie. Wyposażenie obejmuje basen, solarium, terenów zielonych, windy i więcej, co każdy dom atrakcyjną propozycją. Termin jest negocjowany, oferując elastyczność przyszłym właścicielom. Życie w Guardamar del Segura jest o cieszyć się uroczą atmosferę, gdzie istnieje doskonała równowaga między tradycją i nowoczesnością. Miasto to zapewnia swoim mieszkańcom doskonałe połączenie spokoju i aktywności. Jego strategiczne położenie w Alicante pozwala cieszyć się różnymi usługami i działaniami w odległości spaceru, co doświadczenie życia tutaj naprawdę wyjątkowy.