Mieszkanie 1 pokój 114 m² Marbella, Hiszpania

Hiszpania, Marbella
$1,12M
$9,851/m²
;
In CRM: 223858
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.02.2026

Cena za m²
    $9,851/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    114 m²

Opis

Elegancki kompleks mieszkalny klasy premium, stworzony dla tych, którzy aspirują do wyrafinowanego stylu życia na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Projekt łączy nowoczesną architekturę, naturalną harmonię i wyjątkowy komfort, tworząc idealną przestrzeń dla życia, rekreacji i inspiracji.

Położony w jednym z najbardziej wysublimowanych obszarów Marbella, kompleks jest otoczony plaż, prestiżowych klubów golfowych, jachtów mariny i najlepszych restauracji w regionie. Tutaj każdy dzień jest wypełniony spokojem, a wspaniałe widoki na morze i góry tworzą uczucie absolutnej wolności.

Wnętrza są urządzone w miękkich kolorach naturalnych, przy użyciu wysokiej jakości materiałów i przemyślane oświetlenie. Przestronne pokoje, panoramiczne okna i otwarte tarasy wypełniają dom światłem i sprawiają, że przestrzeń naprawdę przytulne i nowoczesne.

Kompleks oferuje mieszkańcom luksusową infrastrukturę: obszar spa z basenem, wyposażone centrum fitness, strefy relaksu, dobrze zadbane ogrody i przestrzenie atmosferyczne do wypoczynku. Każdy element ma zapewnić wysoki poziom jakości życia i poczucie odosobnionej oazy.