Mieszkanie 3 pokoi 103 m² Sant Joan dAlacant, Hiszpania

Sant Joan dAlacant, Hiszpania
$640,590
$6,219/m²
;
In CRM: 217645
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.10.2025

Cena za m²
    $6,219/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    103 m²

Opis

Apartament ten położony jest w jednym z najszybciej rozwijających się obszarów San Juan de Alicante, oferuje idealne połączenie spokoju, komfortu i nowoczesnego życia. Apartamenty znajdują się w nowym kompleksie mieszkalnym, zbudowany w 2024 roku. Wyróżniają się nowoczesnym wykończeniem i wszechstronnym stylem, co ułatwia personalizację wnętrza.
Przytulny korytarz prowadzi do przestronnego salonu z otwartą kuchnią - jasne i praktyczne miejsce zwrócone bezpośrednio na taras. Ten otwarty obszar z pięknym widokiem na wieś i okolicę jest idealny do jedzenia na zewnątrz lub relaksu w spokojnym otoczeniu.
Dom ma trzy sypialnie. W głównej sypialni wyróżnia się łazienka i garderoba, która zapewnia prywatność i komfort. Pozostałe dwie sypialnie są wyposażone w budynk- w szafy i mają wspólną łazienkę.
Apartamenty wyposażone są w klimatyzację z funkcją "heat- cold", system aerotermiczny i system ogrzewania podłogowego, który zapewnia komfort o każdej porze roku. Cena obejmuje również dwa miejsca parkingowe i magazyn.
Kompleks mieszkalny jest zaprojektowany z myślą o wymaganiach środowiskowych i oferuje wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego pobytu, w tym basen, rekreacji, siłownia i sala konferencyjna. Niewielka liczba sąsiadów tworzy cichą i przytulną atmosferę.
Nou Nazareth to spokojna okolica otoczona nowymi budynkami, parkami dla dorosłych i dzieci oraz rosnącym wyborem sklepów. Jest to szybko rozwijający się obszar, co czyni go wspaniałym miejscem do inwestowania z wielkim potencjałem.