Mieszkanie 1 pokój 51 m² Boreti, Czarnogóra

Boreti, Czarnogóra
$172,328
$3,379/m²
;
In CRM: 2371
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.04.2026

• Adres
    Omladinska, 12

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,379/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    51 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2021
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Jednopokojowe mieszkanie w nowym budynku z eleganckim widokiem na morze i góry Rozmieszczenie: Czarnogóra, Budva, Becici Status: Nowa konstrukcja Powierzchnia: 51 metrów kwadratowych Koszt: 147000 euro Korzyści z obiektu Bezpłatne wsparcie prawne transakcji. Płacisz tylko za usługi notariusza i tłumacza sądowego. Możliwość uzyskania zezwolenia na pobyt w Czarnogórze. Idealna lokalizacja. Morze znajduje się w odległości spaceru, obszar ośrodka z rozwiniętą infrastrukturą. Trzydzieści minut samochodem do lotniska Tivat i Porto Czarnogóra. Układ apartamentu Kuchnia - pokój dzienny, jedna sypialnia, łazienka, korytarz, taras z widokiem. Cechy i wyposażenie Piękne widoki na morze i góry. Wisiane szkło, zapewniając naturalne światło i widoki panoramiczne. System klimatyzacji został już zainstalowany. Łazienka jest wyposażona pod klucz, łącznie z kotłem elektrycznym. Wysokiej jakości naprawy z podłóg naturalnych, drzwi wewnętrzne i stylowe płytki. Meble i urządzenia są wliczone w cenę apartamentu. Kompleks znajduje się w bliskim sąsiedztwie infrastruktury społecznej i handlowej.