Działki 6 000 m² Kolasin Municipality, Czarnogóra

Czarnogóra
$556,907
$93/m²
;
Data aktualizacji: 27.11.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra
  • Okolica
    Kolašin Municipality
  • Adres
    Tunel Br 32

Charakterystyka obiektu

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na góry
  • Widok przyrody

Opis

Kolasin, Centrum - Ziemia na sprzedaż

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - Land for sale in Kolasin, zaledwie 5 minut spacerem od centrum miasta.

  • Powierzchnia całkowita: 6000 m2
  • Cena: 480 000 €

Ten przestronny plac położony jest na malowniczym wzgórzu z pięknym widokiem na okoliczne góry i rzeki Tara.

Obiekt położony jest zaledwie 5 minut spacerem od centrum miasta i oferuje idealne połączenie spokoju i dostępności.

Wszystkie urbanistyczne media - woda, elektryczność i dostęp do dróg - są dogodnie w pobliżu.

Ziemia jest łatwo dostępna bezpośrednio z głównej drogi Matesevo- Kolasin, zapewniając łatwy dostęp przez cały rok.

Doskonały potencjał rozwoju:

  • Powierzchnia 6000 m2 może być podzielona na 8 oddzielnych powierzchni o powierzchni 600 m2 każdy.
  • Na każdej działce można zbudować dwupiętrowy dom o powierzchni brutto do 180 m2.
  • Delikatne nachylenie ziemi zapewnia, że każdy przyszły dom cieszy się niezakłóconym widokiem panoramicznym.

Ta nieruchomość jest idealna dla inwestorów chcących stworzyć mały kompleks mieszkalny lub kolekcję górskich willi w jednym z najbardziej pożądanych lokalizacji inwestycyjnych w północnej Czarnogórze.

Lokalizacja na mapie

Czarnogóra
Jedzenie i picie
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć