Nieruchomości komercyjne 136 m² Połąga, Litwa

Połąga, Litwa
$158,592
$1,166/m²
;
In CRM: 1296195
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.07.2025

• Adres
    Ganyklu g, 22 e

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,166/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    136 m²

Opis

PORÓWNANIE SPRZEDAŻY ZAGROŻONEJ PREMIUM PRZEMYSŁOWEGO Z NISKĄ GRUDĄ = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = ZASADY: • Możliwość rekonstrukcji budynku na działce do budynku komercyjnego o powierzchni 272 m2; • Centralna część miasta; • Komunikacja miejska została wprowadzona do budynku; elektryczność, woda, ścieki; • doskonały dostęp do strony; • Projekty opracowane w sąsiedztwie: "Maluno willa", "Maluno loftai". = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = OPIS OŚWIADCZONE: • Adres: Palanga, Gandjų g. 22; • Powierzchnia działki: 1,8 metra; • Cel: Obszary obiektów łączności i komunikacji technicznej; • Komunikacja miejska; energia elektryczna, woda, ścieki; = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = STATYSTYKA OPIS: • Cel: przechowywanie; • Powierzchnia całkowita: 136 m2; • Typ budynku: murarstwo; • Odsetek absolwentów: 100%. = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = tel. 066301452 Wszystkie najnowsze ogłoszenia o nieruchomościach CAPITAL można znaleźć na naszej stronie www.capital.lt Proszę, odwiedźcie mnie!

Lokalizacja na mapie

Połąga, Litwa
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie