Willa 2 pokoi 110 m² Canggu, Indonezja

Canggu, Indonezja
$230,572
$2,096/m²
;
Data aktualizacji: 13.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²

Opis

Dharman Village Canggu jest kolekcją nowoczesnych minimalistycznych prywatnych willi basenowych znajdujących się w tętniącej życiem okolicy Canggu, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Bali dla stylu życia i inwestycji nieruchomości. W otoczeniu modnych kawiarni, klubów plażowych i miejsc wellness, rozwój oferuje spokojne sanktuarium przy jednoczesnym pozostaniu blisko energii kwitnącej społeczności Canggu.
Projekt oferuje starannie zaprojektowane 2 i 3 sypialnie prywatne wille basenowe, łączące współczesną tropikalną architekturę z funkcjonalnymi przestrzeniami mieszkalnymi. Każda willa zawiera przestronne sypialnie, nowoczesne łazienki, komfortowy salon, w pełni wyposażona kuchnia i prywatny basen, który tworzy relaksujący wypoczynek w sercu Bali.
Mieszkańcy cieszą się wygodnym dostępem do niektórych z najbardziej popularnych atrakcji Canggu. Plaże Pererenan Beach, Batu Bolong Beach i Echo Beach znajdują się w odległości krótkiego spaceru, a znane kierunki stylu życia, takie jak Finns Beach Club i Love Anchor Canggu są również łatwo dostępne.
Codzienne udogodnienia, w tym Pepito Market Canggu i studia wellness znajdują się w pobliżu, a międzynarodowe lotnisko Ngurah Rai można dotrzeć w około 25 minut.