Dom wolnostojący 100 m² Region Macedonia Środkowa, Grecja

Grecja
$89,734
$897/m²
;
In CRM: 12074
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Powierzchnia całkowita
    100 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    100 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 500 m²

Opis

Na sprzedaż domek w budowie, o powierzchni 100 m kw., w Olympic koszt. Domek składa się z dwóch pięter o powierzchni 50 + 50 m2. Domek położony w miejscowości z wysokim polem magnetycznym, który traktuje astmę, w pobliżu wykopalisk archeologicznych w gorące letnie wieczory, tutaj, zawsze fajne.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?