Dom 4 pokoi 165 m² Municipality of Nea Propontida, Grecja

Grecja, Municipality of Nea Propontida, Nea Moudania
$558,059
$3,382/m²
;
In CRM: 2379
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.03.2026

• Adres
    28es Oktobriou

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    165 m²

Opis

Maisonette znajduje się w mieście Nea Moudania 1500 metrów od plaży. To wygodne dla życia przez cały rok ze względu na jego "idealną pozycję. Nea Moudania posiada szeroką infrastrukturę na wakacje letnie, jak również na stałe, ze względu na swoją" bliskość do szerokiej piaszczystej plaży i znajduje się w środkowej odległości w kierunku Saloniki, pierwszy i drugi palec Halkidiki. Istnieje mały prywatny ogród. Obiekt składa się z mieszkania na parterze i maisonette na 1 i 2 piętrze. Apartament składa się z salonu z kuchnią, sypialni i łazienki. Na pierwszym piętrze znajduje się salon z kominkiem i kuchnią, wc i dużym balkonem narożnym. Drugie piętro składa się z 3 sypialni, łazienki i narożnego balkonu. Maisonette jest na sprzedaż z meblami. Centralny system ogrzewania (olej napędowy), 3 warunki powietrzne, drzwi bezpieczeństwa, słoneczny system ogrzewania, magazyn, garaż, namioty do opalania. Ta maisonette w Nea Moudania stanowi doskonały wybór zarówno dla całego roku życia i na wakacje! Więcej informacji o Nea Moudania > >