Willa 4 pokoi 207 m² Kassandra Municipality, Grecja

Grecja, Kassandra Municipality, Pallini Municipal Unit
$575,426
$2,780/m²
;
Data aktualizacji: 4.11.2025

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    207 m²

Opis

Kod własności: HPS5689 - Villa FOR SALE w Kassandra Louloudia za 500.000 €. Ten 207 m kw. Willa składa się z 3 poziomów i posiada 4 sypialnie, Livingroom, Kuchnia, 3 łazienki i WC. Obiekt oferuje również system ogrzewania: Indywidualny - Benzyna, podłoga z kafelkami, widok bez przeszkód, Ramki okienne: Aluminium, parking, przechowalnia m2, ogród, basen, instalacja wstępna do A / C, podwójne szyby, garderoba, otwarta przestrzeń. Budowa rozpoczęła się w 2025 Plot obszarze: 1300 s.q.. Budynek Energy Rating: Odległość od morza 50 metrów, Odległość od centrum miasta: 110000 metrów, Odległość od najbliższej miejscowości: 900 metrów, Odległość od najbliższego lotniska: 100000 metrów, Dwie luksusowe wille z prywatnymi basenami w cichej okolicy w pobliżu przystani Nea Skioni. Położony na działce 2700 m ² na drugiej linii od plaży, każda willa posiada prywatny ogród 1300 m ², basen i 4 miejsca parkingowe.
Układ każdej willi (207 m ²):
Dolny poziom (75 m ²): 2 sypialnie z naturalnym światłem, łazienka, przechowalnia
Parter (75 m ²): salon, kuchnia, jadalnia, łazienka, dostęp do basenu i tarasu
Pierwsze piętro (57 m ²): 2 sypialnie z łazienkami i garderobą