Mieszkanie 1 pokój 33 m² Ajos Nikolaos, Grecja

Ajos Nikolaos, Grecja, Municipality of Agios Nikolaos, Agios Nikolaos Municipal Unit
$216,995
$6,576/m²
;
In CRM: 63908
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.05.2026

Cena za m²
    $6,576/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    33 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    33 m²

Opis

Położony zaledwie 50 metrów od piaszczystych plaż, nadmorskich kawiarni, tawerny i restauracji, to 1 piętro apartament oferuje najwyższą mieszankę nowoczesnego komfortu, morze i widok na miasto, a tętniący życiem urok Agios Nikolaos. Ten nowy kompleks stanowi rzadką okazję dla osób szukających nadmorskiej rezydencji na Krecie. Główne cechy 33m ² - 1 sypialnia 124; 1 łazienka Toughtful zaprojektowany z inteligentnym układem, hojnym światłem naturalnym i współczesnym wykończeniem. Balkon z morzem i miastem W pełni wyposażona kuchnia Wyposażony w Bosch lub równoważne urządzenia, w tym lodówka, kuchenka, piekarnik i zmywarka. Materiały najwyższej jakości Obejmuje słoneczny system ciepłej wody, chłodzenie / ogrzewanie powietrza i trwałe nowoczesnej konstrukcji. Dostęp do windy Bezpośrednie podłączenie windy i dedykowany magazyn w piwnicy. wyłączne wspólne udogodnienia dla rezydentów Ogród dachowy W pełni wyposażony klub fitness Bezpieczne i dobrze utrzymane wspólne spacembH Czas projektu i dostępność Początek budowy: Wrzesień 2025 Licencja budowlana: już wydana Szacowana dostawa: koniec 2026 r. Niedopasowane korzyści z lokalizacji Zaledwie 50 metrów od plaży W odległości spaceru od supermarketów, kawiarnie, restauracje, tradycyjne tawerny, apteki, szkoły, przedszkola i szpital

Lokalizacja na mapie