Mieszkanie 4 pokoi 155 m² Paralia, Grecja

Paralia, Grecja, Katerini Municipality
$186,442
$1,203/m²
;
In CRM: 166704
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

Cena za m²
    $1,203/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    155 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Apartament na sprzedaż 155 m2 na Riwierze Olimpijskiej. Apartament znajduje się na drugim piętrze i składa się z 4 sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki, jednej łazienki. Okna wychodzą na góry. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, klimatyzacji, ogrzewania. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?