Mieszkanie 3 pokoi 120 m² Amisiana, Grecja

Amisiana, Grecja, Paggaio Municipality
$105,153
$876/m²
;
In CRM: 2079
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.02.2025

Cena za m²
    $876/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2010

Opis

Freetown, Amijan: Półwykończony maizonette 120 m2 jest sprzedawany w 200 m2 powierzchni fasady na 2 poziomie parterze z indywidualnym ogrzewaniem oleju. Składa się z 3 sypialni, 1 salonu, ogrodu, przechowywania wewnątrz i łazienki. Jest to niedokończone i do uzupełnienia wymaga instalacji hydraulicznej i elektrycznej, podłóg i ogrzewania, budowy 2010 i ma ładne góry i widoku, parking na zewnątrz, magazynowania na zewnątrz.

Właściwość posiada następujący układ:
Parter 60m2: salon, kuchnia, WC
Pierwsze 60 m2: łazienka, sypialnie, przechowalnia

Znajduje się obok miasta Kavala, zaledwie 10 minut drogi, w rozwijającej się okolicy, w cichej okolicy wsi, w przyrodzie i świeżym powietrzu.
Zwierzęta są dozwolone. Ogród, który posiada jest idealny na czas rozrywki dla dzieci, dla komfortowego życia swojego zwierzaka, a nawet basen można utworzyć.

Jest idealny dla rodzin poszukujących stałego pobytu w cichej okolicy położonej w pobliżu miasta, zaledwie kilka kilometrów od niego.

Cena 100.000 €124; Kod własności: # 2079

Lokalizacja na mapie

Amisiana, Grecja, Paggaio Municipality
Jedzenie i picie

Wideo recenzja 3 pokoi Mieszkanie w Amisiana, Grecja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości
Płatność początkowa, %