Działki 1 pokój 1 350 m² Municipality of Athens, Grecja

Grecja, Municipality of Athens, Ateny
$1,16M
$857/m²
;
In CRM: 1080
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.02.2025

• Adres
    Omonoia Square, 21 Omonoia Optics
  • Metro
    Metaxourghio (~ 700 m)
  • Metro
    Monastiraki (~ 1000 m)
  • Metro
    Omonoia (~ 100 m)
  • Metro
    Panepistimio (~ 700 m)

Opis

DLA Kraj sprzedaży 1350 m2 w jednym z najlepszych miejsc turystycznych na wyspie Thassos, Potos, bardzo blisko morza, ale w centrum wsi w cichej okolicy. Fabuła jest równa i możliwa do zbudowania. Prywatnie wykorzystywane do budowy Villa, budynek domów 810 mkw. Dla profesjonalnej eksploatacji zbudowany hotel buduje 1800m2. Ma 22 metry z przodu na drodze i około 60 metrów głębokości. Istnieje możliwość zakupu większej działki o powierzchni do 3550 m kw o łącznej powierzchni 5400 m kw więcej informacji prosimy o kontakt z naszym biurem AXIA REAL Estate 25940- 230903.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Athens, Ateny
Edukacja
Opieka zdrowotna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?